Telefon

602600250

Email

masaze@hanaramesova.cz

Provozní doba

dle dohody

Tak jako každá jiná regenerační masáž i liftingová masáž obličeje podporuje detoxikaci pokožky a uvolnění svalů. Současně díky relaxaci vás dostane do celkové pohody a harmonie a to se projeví následně na kvalitě pleti a na vnitřní spokojenosti sami se sebou.

Liftingová neboli vyhlazující masáž obličeje je variantou procedury „lifting obličeje“. Při liftingu se různými invazivními nebo neinvazivními postupy upravuje napnutí pokožky v jednotlivých oblastech obličeje (čelo, oční víčka, brada). A protože většinou jde o operační zákrok, nese určitá rizika jako každý zásah do lidského organismu. Pokud ho z jakýchkoli důvodů nechcete podstoupit, můžete si lifting dopřát formou manuální obličejové masáže.

Před masáží vám pleť nejprve odlíčím a očistím. Pak následuje stimulace lymfatických a reflexních bodů bez použití masážního přípravku. Je to dobré pro úvodní uvolnění. Poté jsou postupně masírovány oblasti dekoltu a krku, brady, tváří a nosu, okolí očí, spánků a čelo. Všechny přípravky, které používám, jsou od osvědčené francouzské kosmetické značky Le Club des Professionnels, a to čistící mléko a tonik s přídavkem bavlny a závěrečný ošetřující krém. Masáž provádím přípravkem „Miel fondant or et caviar

Abyste docílili trvalého a viditelného účinku masáže, je potřeba více ošetření. Ideální je ze začátku absolvovat liftingovou masáž obličeje jedenkrát týdně a po 3-4 ošetřeních už stačí aplikovat kúru jednou měsíčně.

A jedna malá rada na každodenní masáž : víte, že se dosud podařilo identifikovat 43 obličejových neboli mimických svalů? Už malý úsměv minimálně 10 z těchto svalů zapojí do akce. Nejlepší masáž obličeje každý den je váš smích!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *